קלנועית בטיחותית חלק שלישי

כשאנו צעירים, רובנו מתניידים ממקום למקום בדרכים זהות; בתחבורה ציבורית, רכב פרטי, על אופניים או אפילו בהליכה – תמיד יש דרך להגיע למחוז חפצנו. ככל שעובר הזמן, אנו מתקשים להשתמש באותן דרכי תחבורה כדי להגיע למחוז חפצנו, ובייחוד קשה לנו ההליכה בגלל תהליכי ההתבגרות והזקנה שגופנו עובר. מה עושים במקרה הזה? האם פשו צריך לצמצם או לוותר על היציאות מביתנו? כמובן שהתשובה לכך היא שלילית, שכן כיום יש פתרון יעיל במיוחד לניידות שמתאים למבוגרים ולאנשים שמתקשים ללכת ממקום למקום.

מהו פתרון הניידות המדובר?

כדי להגיע ממקום למקום על גלגלים ולא ברגל, לא תמיד חייבים רכב גדול או אוטובוס. במקום זאת, יש קלנועית בטיחותית שתוכל לקחת אתכם למקומות אליהם אתם רוצים להגיע בקלות, מהירות ובצורה יעילה במיוחד. קלנועית שכזו היא בעצם כלי רכב קטן ממונע שמחובר לשלושה או ארבעה גלגלים ושאדם אחד או שניים יכולים להיכנס לתוכו. קלנועית בטיחותית יכולה להגיע למהירות של 12 קמ”ש לשעה, ואתם יכולים גם לבחור את טווח הנסיעה לפי הגודל והספק המנוע שלה שגדלים ביחס לגודלה.

במה נבדלת קלנועית בטיחותית מקלנועית רגילה?

המתאר הטכני הכללי מעלה תקף לגביי קלנועית בטיחות וגם קלנועית רגילות, אך יש גם כמה הבדלים ביניהן. קלנועית בטיחותית מאובזרת בכמה מאפיינים שנועדו לגרום למי שיושב בה לנסוע בצורה הבטוחה ביותר בלי חשש לפציעה או התהפכות. קלנועית בטיחותית כוללת מערכת למניעת התהפכות, מערכת בקרה שפועלת בעת אובדן שליטה, גלגלים רחבים ומנגנון עצירה אוטומטי למקרי חירום. עם המאפיינים הייחודיים הללו, הקלנועיות הללו בהחלט זכו בתואר שלהן בכבוד, וגם אתם יכולים ליהנות מהן ומיתרונותיהן הרבים.

התאמת קלנועית בטיחותית לצרכים שלכם

ישנם כמה דגמים וכמה סוגים של קלנועיות שאתם יכולים לבחור ביניהם בהתאם לצרכים ולפעילות שלכם. אם אתם נוהגים לצאת לקניות ולחזור לביתכם עם שקיות, קולנועית דו-מושבית שיכולה לשאת משקל של שני אנשים היא האפשרות המתאימה לכם. לעומת זאת, אם אתם רק צריכים כלי תחבורה קטן לנוע איתו בלי אנשים נוספים או פריטים שרכשתם – קלנועית בטיחותית חד מושבית בהחלט תתאים לכם. מלבד זאת, תוכלו לבחור גוונים, אביזרים נלווים, תוספות כמו גגון ועוד דברים נוספים רבים לשדרוג קלנועית בטיחותית וכפועל יוצא גם לשיפור איכות חייכם.

 

אודות המחבר