קלנועית חלק רביעי

כיום יש דרכים רבות לנוע ממקום למקום, כמו רכבים פרטיים, אוטובוסים, רכבות וגם מוניות. למרות שמדובר באמצעים שמאפשרים לנו להתנייד בצורה נוחה, יש בינינו כאלו שאינם יכולים ללכת עד לכלי התחבורה הללו, מה שמקשה עליהם להגיע מנקודה א’ לנקודה ב’. הקושי בהליכה רגלית למקומות שונים העלתה את הצורך בפיתרון יעיל, זמין וקל לתפעול שמאפשר לנוע ממקום למקום בצורה נוחה ובלי להיות תלויים בכלי תחבורה ציבוריים או פרטיים שונים.

האם קיים פתרון כזה?

למרבה השמחה, התשובה לשאלה הזו היא חיובית, הודות להמצאה של קלנועית ששיפרה את איכות חייהם של אינספור אנשים. כלי התחבורה הזה, שיש לו גג מגן ורצפה שתומכת בגוף, בניגוד לאופניים למשל, מאפשר לנוע ממקום למקום בצורה נוחה מאין כמוה בלי ללכת בצורה מאומצת שעלולה להקשות על אנשים מסוימים.

כיצד אדע אם קלנועית מתאימה לי?

קלנועיות נועדו בראש ובראשונה להקל על אנשים שמתקשים ללכת ממקום למקום מכל סיבה שהיא, ולכן הן מתאימות למגוון רחב של אנשים שיש להם את הבעיה הזו. קלנועית יכולה להקל במידה ניכרת על אנשים שעברו פציעות שגרמו להם לנזקים גופניים, לרבות פגיעה ביכולת ללכת, קשישים שמתקשים ללכת כמו בעבר ואנשים עם נכויות שונות שמונעות מהם ללכת למרחקים מסוימים בקלות. לכן, קלנועית מתאימה בעצם לכל אדם שמסיבה כלשהיא אינו יכול להתנייד בעזרת רגליו ממקום למקום, וזקוק לגלגלים שייקחו אותו למחוז חפצו.

קלנועית מותאמת אישית – בחרו את הדגם שמתאים לכם

מלבד היתרון הברור של הקלה על ניידות ממקום למקום, יתרון נוסף של קלנועית נובע מכך שאתם יכולים לבחור בדיוק את הדגם שמתאים לכם לפי הצרכים שלכם. כיום אתם יכולים לבחור בין קלנועית עם שלושה או ארבעה גלגלים, כאלו שיש להן שני מושבים או מושב אחד, קלנועית עם כיסוי וכאלו שהן פתוחות לרווחה, וזה עוד לפני שדיברנו על אביזרים נלווים. תוכלו גם לבחור בין עצמת המנוע של קלנועיות שהוא לרוב 2 או 3 כ”ס, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. כל הקלנועיות נעות במהירות של 12 קמ”ש, כך שתוכלו הגיע למקומות שאתם רוצים בלי בעיה ובמהירות גדולה יותר ממהירות הליכה, מה שמקל על החיים במידה ניכרת.

 

אודות המחבר