קלנועית חלק שלישי

ישנם אנשים רבים כיום שבגלל סיבות כאלו ואחרות לא יכולים ללכת למרחקים ארוכים, או צריכים סיוע בהגעה ממקום אחד לאחר. תחושת התלות שנוצרת במצבים כאלו היא בהחלט לא נעימה, וחלק מהאנשים שזקוקים לסיוע מסוג זה מרגישים שהם אינם עצמאיים כפי שהם היו רוצים להיות. למרבה השמחה, יש פיתרון למצבים הללו שמאפשר להחזיר לאנשים מבוגרים, בעלי נכות או מגבלה גופנית כתוצאה מפציעה לנוע ממקום למקום בקלות בלי להסתמך על אחרים או לוותר על עצמאותם.

קלנעית – פיתרון הניידות האולטימטיבי

כולנו מכירים קולנועיות ממקומות שונים בהם אנשים נוסעים בהן על הכבישים או בתוך מבנים, והן מהוות כלי מצוין להתנייד באמצעותו ממקום למקום. בעזרת קלנועית, ניתן להגיע למקומות קרובים וגם כאלו שהם מרוחקים מעט בצורה קלה, חופשייה ובלי להיות תלויים באחרים, ואפילו לא צריך רישיון כדי לנסוע בה.

למי מתאימה קלנועית?

כאמור, קולנועית מתאימה לכל אדם שאינו יכול ללכת למרחקים מסוימים בגלל גילו או מצב גופני שמונע ממנו לעשות זאת. במקרים הללו ניתן לרכוש קלנועיות שיכולות לנוע במהירות של עד 12 קמ”ש ולהגיע ממקום למקום בקלות ובמהירות. ישנם כאלו שאפילו זכאים לסיוע כלכלי בסבסוד ברכישת קלנועית, מה שמאפשר לרבים לרכוש את כלי התחבורה המצוין הזה ולהשתמש בו בחיי היום יום. עם קלנועית ניתן לצאת למקומות שונים, להתנייד ברכבי חנויות ולשמור על אורח חיים פעילה בלי להסתמך על אמצעים אחרים, ולכן היא מהווה אחד מכלי הניידות המועדפים על אנשים מסוימים.

אילו סוגי קלנעיות תוכלו לרכוש?

היתרון בקלנעיות, מלבד השיפור האיכות החיים שהן מביאות עמן, הוא שניתן לבחור אותן בדגמים שונים שמתאימים לכם ולאורח החיים שלכם. אם למשל אתם רוצים לנסוע עם אדם נוסף לעתים או להניח קניות או ציוד בתוך הקלנועית שלכם, תוכלו לבחור בקולנועית עם שני מושבים ו-3 כוחות סוס. אם לעומת זאת אתם לא מעוניינים בקלנועית ככלי לנייד בו חפצים, דגם עם מושב אחד יתאים לכם בדיוק. כך או כך אתם תחוו שיפור גדול באיכות חייכם שקשה להשיג בדרכים אחרות, וזהו יתרונה הגדול של קולנועית מכל הסוגים.

אודות המחבר